Hasle-Løren ski ønsker nye og gamle skiløpere velkommen til en ny sesong til høsten 2025!

Skiskolen – barn født 2018-2020:

Skiskolen starter opp etter høstferien med første barmarkstrening på Lørenbanen. Dag, tidspunkt og lokasjon som vist i Spond. Oppmøte ved basketballbanen ved enden av fotballbanen. Når snøen kommer finner vi frem skia og det blir skiskole på Lillomarka arena på mandager fra klokken 18.00-19.00. For informasjon om Lillomarka arena, se lenke: https://www.lillomarkaarena.no/

Treningstider vil alltid være oppdatert på Spond-arrangementet.


Skitrening – barn født 2017 og tidligere

Barn som er født 2017 og tidligere har to treninger i uka i høst- og vintersesongen. Dag, tidspunkt og lokasjon som vist i Spond. Noen av treningene nå i høst blir med rulleski i Lillomarka arena. Vi har rulleski til utlån. Vi har også voksenrulleski til utlåns om noen foreldre vil være med. (https://www.lillomarkaarena.no/). Når snøen kommer finner vi frem skia og trener på Lillomarka arena mandager og onsdager/torsdag (varierer) 18.00-19.15.

Treningstider vil alltid være oppdatert på Spond-arrangementet.


Du kan gjerne komme og prøve deg på noen treninger før du melder deg inn. Dersom du ønsker å delta på trening / få vite om treningstider, last ned Spond-appen, gå på Menyen nederst for grupper og trykk «Skriv inn kode» nederst. Der legger du inn koden AUFDQ .